O nas

Serdecznie witam na stronie naszej kliniki. Mam nadzieję, że strona ta zachęci Państwa do kontaktu osobistego i skorzystania z dostępnej oferty.


Od ukończenia studiów stomatologicznych chciałem stworzyć miejsce w którym pacjenci będą mogli w komfortowych warunkach, kompleksowo rozwiązywać swoje problemy zębowe.

W r. 2020 plan został zrealizowany. Otworzyłem 5 stanowiskowe centrum stomatologii oferujące pełną diagnostykę RTG (wizjografia, tomografia), własną pracownię protetyczną wyposażoną w najnowsze obecnie na rynku rozwiązania techniczne.

Możemy zaoferować naszym pacjentom w pełni cyfrowy przebieg prac protetycznych, począwszy od cyfrowego scanu, poprzez projekt a kończąc na cyfrowo-frezowanym uzupełnieniu protetycznym charakteryzującym się idealnym dopasowaniem i estetyką.

W naszym centrum pracują lekarze specjalizujący się w różnych obszarach stomatologii, od chirurgi i implantogogii, protetyki a skończywszy na leczeniu kanałów po mikroskopem. Zaufało nam już tysiące pacjentów. Czekamy teraz na Ciebie.


Regulamin organizacyjny (PDF)

Załącznik do Regulaminu organizacyjnego - Cennik usług (PDF)

Informacja dla Pacjenta (PDF)

© Stomatologia Kosmaczewski   |   Jarosław kosmaczewski   |   Płock   |   2021   |   Realizacja: BLA-ART   |   Polityka prywatności