Nasz zespół

Dr Jarosław Kosmaczewski

Studia ukończyłem na Pomorskiej Akademi Medycznej w Szczecinie w 1997r. Od 1999 prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną.

W ciągu tych kilkunastu lat pracy zdobyłem niezbędne doświadczenie aby proponować moim pacjentom sprawdzone i nowoczesne metody leczenia m.in. z zakresu protetyki, chirurgii i implantologii. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach.
 

Priorytetem w mojej pracy jest nawiązanie kontaktu z pacjentem, wysłuchanie oczekiwań oraz zaproponowanie optymalnych rozwiązań korzystając z szerokiej gamy możliwości t.j. licówki, korony pełnoceramiczne, protezy bezklamrowe czy implanty.

Dr Anita Zwierzchowska

Doktor Anita Zwierzchowska to absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończonego z wyróżnieniem. Z gabinetem związana jest od początku swojej ścieżki zawodowej.

Miłośniczka pracy z mikroskopem. Ukończyła Curriculum Endodontyczne w Łodzi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji oraz protetyki.

W gabinecie specjalizuje się w endodoncji i stomatologii odtwórczej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje najnowsze metody diagnostyczne w tym tomografię komputerową.

Cel nadrzędny dla Pani Doktor to bezstresowa atmosfera i bezbolesna wizyta. Prywatnie pasjonatka sportów zimowych oraz dalekich podróży.
 

Dr Magdalena Orysiak-Lach

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w wielu konferencjach naukowych oraz kursach i seminariach. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Z zamiłowaniem i szczególną pasją zajmuje się leczeniem dzieci oraz pacjentów z dentofobią.

Najbardziej ceni sobie świadomą współpracę pacjent-lekarz. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz endodoncją dzieci i dorosłych.

Dr Michał Kowalski

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moją zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz protetyka. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Ukończyłem kształcenie podyplomowe w ramach Practiculum Implantologicznego w Gdańsku, brałem udział w licznych szkoleniach z zakresu mikrochirurgii oraz chirurgii periodontologicznej. Podchodzę interdyscyplinarne do leczenia stomatologicznego poprzez współpracę z lekarzami różnych specjalizacji.

Poprzez odpowiednie wysłuchanie pacjenta oraz wytłumaczenie staram się, aby każda wizyta odbyła się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Przyjmuję także pacjentów anglojęzycznych.

W 2021r. ukończyłem kształcenie podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Wolny czas spędzam aktywnie, z rodziną, uwielbiam podróżować.
 

Agnieszka Czerwińska
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Odbyła szereg kursów i szkoleń z zakresu odbudowy ubytków i endodoncji mikroskopowej, m.in. Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. Ukończyła również 3-letnie szkolenie podyplomowe „Orthodontics and Dentofacial Orthopaedics” (the City of London Dental School) uzyskując Graduate Diploma in Clinical Dentistry (Orthodontics) oraz tytuł Mistrza Ortodoncji. 

W codziennej praktyce zwraca uwagę na kompleksowe leczenie pacjenta. Cierpliwością, uśmiechem i spokojem stara się opanować strach pacjentów przed wizytą. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach z zakresu swoich zawodowych zainteresowań.

Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. 
 

Lek. dent. Marta Kowalska
Specjalista ortodoncji
 

Jestem absolwentką studiów na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, które ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji. 

Na swoim koncie posiadam wiele szkoleń i kursów z zakresu nowoczesnej ortodoncji (m.in. 3-letni program podyplomowy Dr Dereka Mahoneya, cykl szkoleń Dr Larrego Browna, a także liczne kursy dot. mini-implantów ortodontycznych). Lecząc wady zgryzu u dzieci i dorosłych, wykorzystuję bezpieczne i skuteczne metody oparte o dowody naukowe EBM (Evidence Based Medicine).

Na moich Pacjentów staram się patrzeć holistycznie, zwracając uwagę nie tylko na zęby, lecz na harmonię całej twarzy, drogi oddechowe, prawidłową postawę ciała. W związku z tym, gdy sytuacja tego wymaga, kieruję ich do odpowiedniego specjalisty. 

Największą radość sprawia mi piękny i radosny uśmiech Pacjentów po zakończonym leczeniu.
 

Lek. dent. Dorota Chrol

 

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Leczę pacjentów od ponad 18 lat.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych znajdują się stomatologia odtwórcza, endodoncja z użyciem mikroskopu oraz protetyka zarówno na zębach pacjenta, jak i na implantach.

W życiu kieruję się zasadą „ kto się nie rozwija, ten się cofa”, dlatego stale dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji na licznych szkoleniach i kursach stomatologicznych.

Aby efekt leczenia był zgodny z najnowszymi wytycznymi, wykorzystuję m.in. skaner wewnątrzustny, aparat fotograficzny, tomografię komputerową, mikroskop, koferdam.

W kontaktach z pacjentami najważniejsza jest dla mnie rozmowa, poznanie oczekiwań i omówienie potrzeb zdrowotnych, a także spodziewanych efektów.

Czas wolny spędzam aktywnie z Rodziną, do której zaliczam też wesołego psa.

Joanna Biała
Dyplomowana higienistka
 

Beata Kwiatkowska
Dyplomowana higienistka
Dyplomowany technik sterylizacji

Aneta Parzuch
Dyplomowana higienistka
 

Agata Bieńkowska
Dyplomowana higienistka

Agnieszka Rosiak
Dyplomowana higienistka

© Stomatologia Kosmaczewski   |   Jarosław kosmaczewski   |   Płock   |   2021   |   Realizacja: BLA-ART   |   Polityka prywatności