Nasz zespół

Dr Jarosław Kosmaczewski

Studia ukończyłem na Pomorskiej Akademi Medycznej w Szczecinie w 1997r. Od 1999 prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną.

W ciągu tych kilkunastu lat pracy zdobyłem niezbędne doświadczenie aby proponować moim pacjentom sprawdzone i nowoczesne metody leczenia m.in. z zakresu protetyki, chirurgii i implantologii. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach.
 

Priorytetem w mojej pracy jest nawiązanie kontaktu z pacjentem, wysłuchanie oczekiwań oraz zaproponowanie optymalnych rozwiązań korzystając z szerokiej gamy możliwości t.j. licówki, korony pełnoceramiczne, protezy bezklamrowe czy implanty.

Dr Anita Zwierzchowska

Doktor Anita Zwierzchowska to absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończonego z wyróżnieniem. Z gabinetem związana jest od początku swojej ścieżki zawodowej.

Miłośniczka pracy z mikroskopem. Ukończyła Curriculum Endodontyczne w Łodzi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji oraz protetyki.

W gabinecie specjalizuje się w endodoncji i stomatologii odtwórczej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje najnowsze metody diagnostyczne w tym tomografię komputerową.

Cel nadrzędny dla Pani Doktor to bezstresowa atmosfera i bezbolesna wizyta. Prywatnie pasjonatka sportów zimowych oraz dalekich podróży.
 

Dr Magdalena Orysiak-Lach

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w wielu konferencjach naukowyc oraz kursach i seminariach. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Z zamiłowaniem i szczególną pasją zajmuje się leczeniem dzieci oraz pacjentów z dentofobią.

Najbardziej ceni sobie świadomą współprace pacjent-lekarz. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniemzachowawczym oraz ednodoncje dzieci i dorosłych.

Dr Michał Kowalski

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moją zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz protetyka. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Ukończyłem kształcenie podyplomowe w ramach Practiculum Implantologicznego w Gdańsku, brałem udział w licznych szkoleniach z zakresu mikrochirurgii oraz chirurgii periodontologicznej. Podchodzę interdyscyplinarne do leczenia stomatologicznego poprzez współpracę z lekarzami różnych specjalizacji.

Poprzez odpowiednie wysłuchanie pacjenta oraz wytłumaczenie staram się, aby każda wizyta odbyła się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Przyjmuję także pacjentów anglojęzycznych.

W 2021r. ukończyłem kształcenie podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Wolny czas spędzam aktywnie, z rodziną, uwielbiam podróżować.
 

Joanna Biała
Dyplomowana higienistka
 

Edyta Wiśniewska
Dyplomowana higienistka
Dyplomowany technik sterylizacji

Beata Kwiatkowska
Dyplomowana higienistka
Dyplomowany technik sterylizacji

Aneta Parzuch
Dyplomowana higienistka

Agata Bieńkowska
Dyplomowana higienistka

Agnieszka Rosiak
Dyplomowana higienistka - Rejestratorka

© Stomatologia Kosmaczewski   |   Jarosław kosmaczewski   |   Płock   |   2021   |   Realizacja: BLA-ART   |   Polityka prywatności