Nasz zespół

Dr Jarosław Kosmaczewski

Studia ukończyłem na Pomorskiej Akademi Medycznej w Szczecinie w 1997r. Od 1999 prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną.

W ciągu tych kilkunastu lat pracy zdobyłem niezbędne doświadczenie aby proponować moim pacjentom sprawdzone i nowoczesne metody leczenia m.in. z zakresu protetyki, chirurgii i implantologii. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach.
 

Priorytetem w mojej pracy jest nawiązanie kontaktu z pacjentem, wysłuchanie oczekiwań oraz zaproponowanie optymalnych rozwiązań korzystając z szerokiej gamy możliwości t.j. licówki, korony pełnoceramiczne, protezy bezklamrowe czy implanty.

Dr Anita Zwierzchowska

Doktor Anita Zwierzchowska to absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończonego z wyróżnieniem. Z gabinetem związana jest od początku swojej ścieżki zawodowej.

Miłośniczka pracy z mikroskopem. Ukończyła Curriculum Endodontyczne w Łodzi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji oraz protetyki.

W gabinecie specjalizuje się w endodoncji i stomatologii odtwórczej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje najnowsze metody diagnostyczne w tym tomografię komputerową.

Cel nadrzędny dla Pani Doktor to bezstresowa atmosfera i bezbolesna wizyta. Prywatnie pasjonatka sportów zimowych oraz dalekich podróży.
 

Dr Magdalena Orysiak-Lach

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w wielu konferencjach naukowyc oraz kursach i seminariach. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Z zamiłowaniem i szczególną pasją zajmuje się leczeniem dzieci oraz pacjentów z dentofobią.

Najbardziej ceni sobie świadomą współprace pacjent-lekarz. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniemzachowawczym oraz ednodoncje dzieci i dorosłych.

Dr Michał Kowalski

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moją zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz protetyka. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Ukończyłem kształcenie podyplomowe w ramach Practiculum Implantologicznego w Gdańsku, brałem udział w licznych szkoleniach z zakresu mikrochirurgii oraz chirurgii periodontologicznej. Podchodzę interdyscyplinarne do leczenia stomatologicznego poprzez współpracę z lekarzami różnych specjalizacji.

Poprzez odpowiednie wysłuchanie pacjenta oraz wytłumaczenie staram się, aby każda wizyta odbyła się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Przyjmuję także pacjentów anglojęzycznych.

W 2021r. ukończyłem kształcenie podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Wolny czas spędzam aktywnie, z rodziną, uwielbiam podróżować.
 

Agnieszka Czerwińska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją


Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Odbyła szereg kursów i szkoleń z zakresu odbudowy ubytków i endodoncji mikroskopowej, m.in. Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. Ukończyła również 3-letnie szkolenie podyplomowe „Orthodontics and Dentofacial Orthopaedics” (the City of London Dental School) uzyskując Graduate Diploma in Clinical Dentistry (Orthodontics) oraz tytuł Mistrza Ortodoncji. 

W codziennej praktyce zwraca uwagę na kompleksowe leczenie pacjenta. Cierpliwością, uśmiechem i spokojem stara się opanować strach pacjentów przed wizytą. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach z zakresu swoich zawodowych zainteresowań.

Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. 
 

Lek. dent. Marta Kowalska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 2015r.
Specjalizuję się w ortodoncji, która jest moją prawdziwą pasją. Na swoim koncie mam wiele szkoleń i kursów z zakresu nowoczesnej ortodoncji, m.in. 3-letni podyplomowy program master Dr Dereka Mahoneya (the City of London Dental School), cykl szkoleń dr Browna (Seminars of California), a także kursy o tematyce dot. mini-implantów ortodontycznych.

Oferuję przede wszystkim leczenie aparatem klasycznym typu Straight Wire, Systemem DAMON, a także leczenie nakładkowe (najnowocześniejszy system SPARK Aligner).

Należę do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).

Największą radość sprawia mi piękny uśmiech Pacjenta po zakończonym leczeniu.
 

Joanna Biała
Dyplomowana higienistka
 

Edyta Wiśniewska
Dyplomowana higienistka
Dyplomowany technik sterylizacji

Beata Kwiatkowska
Dyplomowana higienistka
Dyplomowany technik sterylizacji

Aneta Parzuch
Dyplomowana higienistka

Agata Bieńkowska
Dyplomowana higienistka

Agnieszka Rosiak
Dyplomowana higienistka - Rejestratorka

© Stomatologia Kosmaczewski   |   Jarosław kosmaczewski   |   Płock   |   2021   |   Realizacja: BLA-ART   |   Polityka prywatności